webdizajn 2

webdizajn 2

Web dizajn SLAVOMIR

.., ALEBO KTO VLASTNE SOM? Určíme, na čo sa sa najviac hodíte, prípadne aká pozícia je pre Vás tá pravá. Osobnostné testy pomáhajú porozumieť tomu, o čo sa jednotlivci pri svojej sebarealizácii usilujú, čo pokladajú za dôležité, ako sa rozhodujú, či ako sa správajú k svojmu okoliu. 

testy osobnosti OK 800Táto typológia vychádza z predpokladu, že ľudské správanie nie je náhoda a je možné ho predvídať. Na základe týchto pravidelností môžeme jednotlivé typy osobností a ich rozdielnosti usporiadať. Rozdielnosti sú úplne prirodzené a neznamenajú žiadnu úchylku alebo zvláštnosť.

Výrok, že život je výsledkom pôsobenia vonkajších okolností, na ktoré nemáme vplyv, neobstojí.

 5

 

Schématické delenie

Vnímanie okolitého prostredia

Extroverzia (E) - Extroverti intenzívne vnímajú okolie a sú zameraní na kontakt s ľuďmi a realitou, radi hovoria a vyjadrujú svoje pocity.

Introverzia (I) - Introverti sa dokážu sústrediť na maličkosti a hlavne na myšlienky a pocity. Nevyhľadávajú taký kontakt s okolím, ktorý im niekedy môže byť aj nepríjemný a radšej počúvajú, než aby sa zapojili do konverzácie. Radšej skôr premýšľajú, čo povedia, než aby zo seba chrlil nesúrodé informácie.

 

Získavanie informácií


Zmysly (S, Sensing) - Zmysly uprednostňujú fakty a súčasnú situáciu. Sú viac spriahnuté so skutočnosťou, radšej veci používajú, než aby sa zaoberali tým, prečo a ako fungujú.

Intuícia (N, Intuition) - Intuícia uprednostňuje myšlienky, teórie a fantáziu. Intuisti radi robia veci zakaždým inak, skúma, čo sa prečo a ako deje, a ako by sa to dalo robiť lepšie. Skôr ako prax a to, čo je, ich priťahuje budúcnosť a rôzne abstraktné teórie.

 

Spracovanie informácií


Myslenie (T, Thinking) - Lepšie pracujú s dátami a číslami ako s pocitmi a ľuďmi, bývajú neústupní a neohľaduplní. Myslenie vedie k lepšiemu riešením problémov a zakladá sa na číslach, faktoch a logike - pravdivý - nepravdivý, ak - potom.

Cítenie (F, Feeling) - Cítenie rozhoduje podľa pocitu z veci - viac alebo menej, lepšie - horšie. Citovo založení ľudia dávajú prednosť dohodám, často sú empatickí a radi robia ľuďom radosť.

test2

 

Životný štýl


Úsudok (J, Judging) - Ľudia s dominantným usudzovaním inklinujú k postupným riešeniam a snažia sa rýchlo veci dokončiť. Radi si pred výletom naplánujú, ktoré pamiatky navštívia a vopred si rezervujú hotel.

Vnímanie (P, Perceiving) - Ľudia vnímajúci sa spoliehajú na subjektívnu mienku a nechávajú si všetky možnosti otvorené. Najlepšie sa im darí pod tlakom, v časovej tiesni, keď uz je posledná možnosť niečo urobiť.

Zdroj - Wikipedia

 

Chcem sa opýtať

 

Pár vzorových grafov výslednej správy testu, ktorú vieme vypracovať aj Vám

 

test istj

 

test3

Ak by ste chceli vedieť, či váš partner je pre Vás vhodný (vaša partnerka pre Vás vhodná) dajte si vypracovať testy a dozviete sa o sebe viac

OK tabulka vztahy web

 test

 

#osobnostnetesty

Web dizajn SLAVOMIR


TVORBA WEBU PODĽA VAŠICH POTRIEB